Check out the students who earned their way into the 'A' and 'B' honor rolls during the second semester.

‘A’ HONOR ROLL

Grade 12
Callie Boucher, Ashlyn Buss, Heather Chaput, Michelle Cuno, Kennedy Cwikla, Brooke Cymbaluk, Thomas Cymbaluk, Brita Fagerlund, Megan Flateland, Megan Frisk, Benjamin Halos, Brady Love, Mathia Morlan, Mitchell Olson, Joseph Rocha, Kaitlyn Thingelstad, Christopher Wavra, Jake Widseth

Grade 11
Saatvik Arya, Merran Dingmann, Aleece Durbin, Madeline Everett, Bailey Folkers, Cameron Harren, Zachary Sanders, Allison Tiedemann, Katelyn Wagner

Grade 10
Caden Bruley, Elysa Christensen, Ava Davidson, Hannah Emanuel, Rachel Hefta, Brock Heppner, Logan Kostzewski, Jaden Lubarski, Maria Olson, Thea Oman, Rujirat Ernie Srisahat, Hannah Street

Grade 9
Cassidy Baatz, Mirza Baig, Isaiah Barlow, Benjamin Brantner, Kasey Cwikla, Zoe Everett, Katherine Geist, Ashlyn Genereux, Emily Gillette, Kathryn Halos, Audrey Harbott, Karly Ostenberg, Michelle Pahlen, Sarah Ryan, Madison Salentine, Sophia Sanders, Lily Sandman, Sophia Steiner, Dayen Sundquist, Gretchen Theis, Hannah Thompson, Walker Winjum

Grade 8
Gavin Anderson, Emma Borowicz, Emily Funk, Danielle Haake, Karsten Isaacson, Victoria Proulx, Sophia Rezac, Ella Weber, Anke Wiersma

Grade 7
Ainsley Boucher, Jenna Coauette, Vanessa Hazelton, Isabelle Herberg, Olivia Huck, Brianna Kelly, Breanna Kressin, Hannah Lindemoen, Justin Lindgren, Hannah Loraas, Haden Michaelson, Grace Miller, Amelia Overgaard, Mason Owens, Amanda Schultz, Rylee Solheim, Alexia Threatt, Hayden Winjum

‘B’ HONOR ROLL

Grade 12  
Jayden Allrich, Hunter Baranski, Anthony Borges, Ethan Christopherson, Tyler Conklin, Daniel Deleon, Charles Eickhof, Lucas Froeber, Matt Garmen, Tiffany Hanson, Madison Hulst, Brandilyn Januszewski, Andrea Johnson, Blake Kawlewski, Matthew Kozitka, Chantal Laporte-Lewis, Samantha Learn, Courtney Lindtwed, Easton Meyer, Steven Newquist, Madison Nicholls, Emilyanne Nobles, Dante Norris, Jonathan Olson, Alexander Orvik, Jacob Owens, Beth Plante, Logan Prudhomme, Roshan Rai, Tanner Reinhart, Chloe Solheim, Kayla Stahlecker, Macy Strem, Tansy Isobel Thomas-Bland, Amanda Trandem, Kendall Wahouske

Grade 11
Lukas Andringa, Luisa Bernia, Makenah Bingham, Todd Boerger, Brandon Boetcher, Denissa Brekken, Karlie Brekken, Teagen Carlstrom, Presley Chandler, Vanessa Deleon, Andrew Dragseth, Amy Follette, Elizabeth Fontaine, Clair Frydenlund, Michael Gudvangen, Dylan Haller, Chelsey Homme, Cailtin Hulst, Brelee Jobe, Alexavier LaFrance, Collin Leckie, Keaton Lindgren, Kathryn MacGregor, Ethan Magsam, Ellie Morlan, Sara Mykleseth, Cameron Niemela, Sarah Pahlen, Timothy Parr, Carlie Reading, Esperanza Rodriguez, Krysta Roesch, Cade Salentine, Hope Schear, Tanner Severson, Grace Steiner, Benjamin Trostad, Jacob Wagner, Mason Wang, Colton Weiland

Grade 10
Jacob Anderson, Sydney Anderson, Madison Broden, Eric Delorme, Elise Erdmann, Nicholas Garmen, Katelynn Genereux, Brandi Gornowicz, Damian Hodgson, Tanner Janorschke, Connor Januszewski, Logan Johnson, Christopher Kazmierczak, Killian Kuchan, Allison Larson, Muira MacRae, Lukas Meier, Damian Narvaez, Darius Narvaez, Shaun Nelson, Samuel Overgaard, Dilon Owens, Karly Resendiz, Jack Ricord, Adriana Romero, Logan Schultz, Hailey Seaver, Kylie Solheim, Hailey Spivey, Gina Visness, Jessica Willits

Grade 9
Benjamin Andringa, Blaine Asman, Kaylee Bergquist, Josue Bernia, Kaydin Brule, Caden Buss, Morgan Coauette, Scott Cordova, Joseph Doda, Claudia Dumrongkietiman, Brinna Egeland, Elizabeth Erdman, Angel Fuentes, Makenna Hall, Jasmin Hanson, Anna Huck, Ailie Hujanen, Brylee Lessard, Allie Love, Kylee Meier, Emi Melsa, Eliza Meyer, Justin Pietruszewski, Jospeh Ramirez, Jade Selzler, Peytience Stewart, Hannah Tahran, Monika Tamang, Makayla Tate, Kayley Trudeau, Heather Visness, Quinn Westlake, Alexis Wilkens

Grade 8
Shelby Aamot, Emma Boll, Carter Bruggeman, Chloe Bruley, Amber Cymbaluk, Makenah Delage, Zachary Delage, Breyden Dembiczak, Noah Dragseth, Mackenze Epema, Linnea French, Jasmine Haglund, Jayden Hulst, Joslynn Leach, Andrew MacGregor, Jacob Miller, Gabriel Montieth, Carter Nelson, Emma Sherman, Easton Tangquist, Catherine Tiedemann, Jaxon Wang, Cameron Weiland, Lucas Winger  

Grade 7
Blaine Andringa, Morgen Arguelles, Emily Balboa, Noah Barlow, Aleah Bienek, Jocelyn Brekken, Joseph Brule, Brooks Butt, Bailey Cameron, Evan Christensen, Erik Coauette, Cade Deleon, James Deleon, Jackson Gamen, Gunnar Gunderson, Jacob Hesby, Madison Hoiland, Roshna Khaling, Alex Kozitka, Ava Lopez, Logan Melvie, Clara Meyer, Ellie Nesseth, Luke Noah, Claire Oman, Emma Osborn, Angelica Perala, Eli Pruneda, Kaleb Pry, Samantha Sanders, Quinn Siegle, Mallorie Sundeen, Dillynn Wallace, Dawson Willits, Brady Wisk